جاذبه های گردشگری زیبا در بلژیک

اغلب مقصد سفر به کشورهای اروپایی کشورهایی مثل فرانسه ،اسپانیا و المان است.
و در این معیان می توان گفت که بلژیک گوهری است که دست کم گرفته شده است.
خانه ها به مجموعه ای از کلکسیون شهرهای قرون وسطی به صورت قابل تحسین ومنظره ای از زمان و مکان آن دوران اشاره می کند بلژیک در واقع زیباترین و عاشقانه ترین شهر شکسته در اروپاست.
بروکسل پایتخت بلژیک نیز فراموش نشدنی است که دارای جاده ها و حومه های بسیار زیبا و معروفترین مکان تولید ابجو است.
Dinant
این گوهر زیبا در کنار رود خانه ماووس در منطقه والوان بلژیک قرار دارد . این شهر زیبا با یک چهره ی عظیم دیدنی و جذاب و حمایت از قلعه باستانی محافظت می شود وساختمانهای تاریخی شهر در افسانه ها فرو می ریزند.- این شهر محل تولد آدولفسکس مردی است که سکسنون را اختراع کرد همچنین غذاها ی خوشمزه وبیسکویت عسلی را امتحان کنید.
Eifel nature park
این پارک دارای عطری خیره کننده و بی نظیر است و زیبایی عرفانی و دنیای دیگری دارد . خطوط مکالمه ای این جنگل بیشتر در المان است امابا بلژیک هم مرز است. این اتفاق نیز شدنی است که به محل زندگی برخی از حیات وحش باورنکردنی بروید مثل گربه های وحشی ،گوزن های قرمز ،عقابها وجغدها ، سیاهگوش ها نیز دوباره برای اولین در این سه قرن در این منطقه دور و حفاظت شده مشاهده می شوند.
بخشی از موردهای پارک به اخرین عصر یخبندان باز میگردد .این مکان جز مکان هایی است که باید از ان بازدید شود.
Ghent
شهر کنت بسیار دوست داشتنی است با این حال که بروکسل و بروژ در راس بلژیک قرار دارند .یک شهر کوچک اما زیبای بندری وجود دارد که مسلما بهترین شهر مخفی اروپاست . در واقع کنت قدرتمندترین شهر اروپاست اما امروزه یک مکان بسیار زیبا و ارام است که بیش از یک صدای هوای بوهمی است . این شهر مانند کتاب داستانی با مجموعه ای از معماری قرون وسطی در کنار کانال و رستوران های ستاره دار Michelin ، فروشگاه های بوتیک و تقویمی غنی از رویدادهای فرهنگی است.
برای حسن واقعی این مکان لازم است با سفر قایق توریستی همه نقاط را کشف کنید.
Chateau de la hulpe
فرانسه تنها کشوری نیست که دارای قلعه های افسانه ای است .
بلژیک یکی از بهترین و دلپسندترین کشورهاست.
این قصر زیبا پس از قلعه ها در دره lorie در فرانسه ودر خانه هاکی maximilein de Bethune به نمایش گذاشته شده است که در شهرداری la hulpe در brabaqnt و الوان و در مسافتی کمتر از یک ساعت از بروکسل وافع شده است.این قلعه برای عموم باز نیست اما می توانید در باغ پراز گل با مجسمه های زیبا پیاده روی کرده و استراحت کنید.
Burgs
یکی از زیباترین و مشهورترین مکان ها برای بازدید در بلژیک است ، بروژ یکی از بهترین شهرهای حفظ شده در قرون وسطی است.
مکانی است رمانتیک برای زوج های جوان ،میدان بازارهای جذاب ،خانه های شیب دار وخیابانهای سیمانی پیچ خورده بدون ترافیک باعث می شود که بروژ یک شهر عاشقانه باشد و این نیز غیر قابل انکار است.
Durbuy
این شهر تقریبا کوچکترین شهر در روی زمین با جمعیتی در حدود 500 نفر می باشد که فقط در فاصله 2 ساعتی از بروکسل قرار دارد و بهترین چیزها از جاهای کوچک مثل همین شهر تولید می شود.
این شهر همچنین موفق به حفظ محیط زیست قرون وسطایی جذاب خود شده است و دارای کوچه های گلدار و باریک در میان خانه های قدیمی استو بازدیدکنندگان را به مغازه ها ، رستورانها وهتل های خوب خود جذب می کنند.
Spa
سپا یک مکان زیبا وجذاب برای بازدید در بلژیک است وهمانگونه که حدس زدید  معروف به اب گرم (( اصل )) است این منطقه در اردنز شرقی بلژیک واقع شده است و طبیعتا مملوء از مواد معدنی و ارامش و لذت بردن از مزایای سلامتی آب و چشمه های گرم است.
این شهر نیز با ساختمانهای زیبا ، حمام حرارتی ، کازینو تاریخی ، مجموعه ای از هتل های لوکس و جذاب و بخصوص در قرن 19ام میلادی بسیار چشمگیر بود.
Brussels
بروکسل به عنوان پایتخت بلژیک از زیباترین شهرهای بلژیک است که در دهه ی اخیر این شهر تبدیل به یک کلان شهر پرجمعیت جهانگردی شده است. معماری تاریخی (اواخر قرن 17میلادی) واقعا ” فوق العاده است وگالری های هنری ، موزه ها مکانهای معروف غذا والبته ابجو جایگاه ویژه ای به این مکان در لیست شهرهای زیبا داده شده است.
The SONIAN FOREST
بخشی از این جنگل زیبا جایزه یونسکو را به خود اختصاص داده است. از زمان عصر آهن 4000 هکتار جنگل بخشی از یک مرز طولانی طبیعی با بونه و بلوط ازبرابانت به طرف شمال فرانسه بود.این مکان ارزشمند ارامش بخش ومحروم در بلژیک و یک مقصد زیبا و طبیعی برای دیدار از رومینگ و گربه های وحشی ،روباه وگوزن و گاو است.
TORGNY
این روستاهای کوچک به عنوان یکی از زیباترین روستاهای کشور بلژیک شناخته شده است . این روستا از سنگ های اجر رنگی ، دست قلمراد و کاشیهای منفرد قرمز تشکیل شده است و خانه ها یاد اور جنوب فرانسه هستند.
این مقاله در باب ويزاي شينگن بلژیک جهت اخذ ویزای شینگن متعلق به ویزای شینگن اینفو میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *