مناظر زیبای اتریش

10 مورد از مناظر زیبای کشور اتریش
اتریش از نظر جغرافیایی در میان آلمان، جهموری چک، ایتالیا و مجارستان می باشد و یک کشور بسیار کوهستانی است و در نتیجه ی آن در بیشتر روز های سال آب و هوای سردی دارد
Kaunergrat – tyrol
رودخانه Kaunergrat در این طبیعت زیبا نام خود را رزرو کرده، این پارک در سال 1999 افتتاه شد و 550 کیلومتر مربع مساحت دارد که در آلپات اذالت واقع شده است.
دریاچه schelgeis
یکی از 5 دریاچه مصنوعی در دره زیلترال است در سال 1970 با ایجاد یک سد آبی برقی بر رودخانه زیلر ساخته شده است.
Konigssee , Bavaria
Konigssee دقیقا بخشی از اتریش نیست بلکه نزدیک مرز اتریش است اما رسما بخشی از آلمان است این دریاچه طبیعی با آب های سبز زمردان دریاچه ای باستانی است که در امتداد یخچالهای ما قبل تاریخ تشکیل شده است و توسط آلپ با واریا احاطه شده است و مکانی است با سکوتی زیبا و فوق العاده.
هالتسات (hallstat) یک روستا در salz kammergut در ناحیه شمالی اتریش است که در نزدیکی آن یک دریاچه واقع شده است
Vorderer gosausee
Gosausee در امتداد جریان gosaubach در منطقه salz kammergut واقع شده است مرکز شهر در ارتفاع 767 متری قرار دارد و 58/9% شهر جنگل است در انتهای جنوبی gousa جاده ای است که به Vorderer gosausee یک دریاچه ای با منظره ی زیبا هدایت می شود.
Fer npass, tyrol

Fern pass یک گردنه در کوه های tayrolea در اتریش است که بین کوه های اختال در غرب و کوه های میگین در شرق قرار دارد.
Vilsalpsee
این دریاچه با شکوه در وسط طبیعت حفاظتی Vilsalpsee قرار دارد با وجود آب یخ زده اش انواع مختلفی از حیوات وحشی برخوردار است.( بیش از 700 گونه مختلف گیاهی و همچنین دو زیستان نادر)
Schlegeis reservoir
اگر پیاده روی دوست دارید بهترین مکان برای شماست !
از پیاده روی در امتداد دیوار سد Schlegeis به پیاده روی به قسمت های بالا و پایین منطقه کوه آلپ با شیب های متفاوت در این ناحیه وجود دارد آب های یخبندان که در نزدیکی جنگل های کاج قرار دارند هر عاشق به طبیعت و عکاسی را فریفته می کند.
Speicher durlassboden
یکی دیگر از دریاچه مصنوعی در دره ای zilerta در دریاچه ای durlassboden است. این دریاچه توسط رودخانه gerlostbach تامین می شود که همچنین به عنوان مرز طبیعی بین شهر های tyrol و سالزبورگ عمل می کند.
The amphitheater,tyrol /آمفی تئاتر، تیرول
این مکان که به عنوان (آمفی تئاتر) شناخته می شود، در استان تیلور اتریش نهفته است و نام خود را از شکل طبیعی آب ریزش در بر میگیرد و به خصوص در فصل بهار یک دیدگاه خیره کننده به وجود می آورد.
این مقاله در باب ويزاي شينگن اتريش جهت اخذ ویزای شینگن متعلق به ویزای شینگن اینفو میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *