ویزای شینگن مالتیپل

ویزای مولتی شینگن ( مالتیپل )
ویزای مالتیپل شینگن مجوز چند بار ورود شما به یک یا چند کشور است. اما طول زمان اقامت در یکی دوره 180 روزه نباید بیش از 90 روز تجاوز کند. اقامت می تواند یک سره یا بصورت چند بازدیدی باشد که در طول دوره ی معتبر ثبت شده در ویزا امکان پذیر است اعتبار ويزاي شينگن مولتيپل برای یک سال هم معتبر می باشد.
اگر کسی در ویزای ورودی 02 نوشته باشد یعنی دو بار اجازه ی ورود به ناحیه ی شینگن و اگر کلمه ی MULTI به معنای چند نوشته شده باشد اجازه ی ورود بیش از 2 بار را دارید.
ویزای چند بار ورود در همه ی سفارتخانه ها صادر نمی شود، در صورتی که اعتبار ویزای شینگن در طول باز دید از ناحیه ی شینگن تمام شود شخص دیگر نمی تواند در آن ناحیه اقامت داشته باشد حتی اگر کمتر از 90 روز باشد که در ناحیه شینگن است. علاوه براین در صورتیکه تعداد کل خروجی صاحب ویزا برابر با تعداد ورودی مجاز آن شخص باشد و حتی اگر دارنده ویزا از تعداد ورودی های مجاز خود استفاده کرده باشد ویزا منقضی می شود.
ویزای مولتی شینگن ( مالتیپل ) را می‌توان به ویزای مولتیپل ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۱ ساله، ۲ ، ۳ و ۵ ساله تقسیم کرد. دقت داشته باشید اگر شما ويزاي مالتيپل شنگن ۱ ساله دریافت کرده باشید، اجازه خواهید داشت تا حداکثر به مدت ۱۸۰ روز در حوزه شینگن اقامت داشته باشید. ویزای شینگن مالتیپل بالای ۱ ساله نیز، هر سال ۱۸۰ روز اجازه اقامت در حوزه شینگن را به شما می‌دهد.

منبع سایت ویزای شینگن اینفو
ویزای شینگن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *